“Peidus su silme all” autori tervitus eesti lugejatele

Eestis veedetud aeg jäi liiga põgusaks, tahaks veel. Kuid mälestused Eestis kogetud hetkedest püsivad kristalselt selged ja pesitsevad mu südames: loomingulisus ja energia ning Telliskivi kirbuturud; kirkad päikeseloojangud, mis püüdsid lämmatada Linnahalli grafititest kirevat tausta. Ilu mu pea kohal ja rabarada jalge all, selline oli Lahemaa rahvuspark – Viru rabast metsadeni, mis olid kaetud seente ja põdrasamblaga, ääristatud sookailu, karusambla ja lehtsamblikuga. Keerukas ajalooline taust, millest oli juttu Patarei vanglat külastades. Kaugem ajalugu, mille kohta sain teada vanalinnas. (Suur tänu Tallinn Free Walking Tour’ile!) Mainimata ei saa jätta ka vürtsikat kookossuppi kohvikus Sesoon või Kompressori pannkooke ning Kalevi martsipani.

Eesti, minu süda kuulub sulle, ja on nii hea meel näha, et minu debüütteos tõlgiti esimesena just eesti keelde. Aitäh Helios Kirjastus, et “Peidus su silme all” teie alt ilmus ja veel nii kauni kujundusega. Lugejad, loodan et mu teos meeldib, pakub põnevust ja ärgitab arutelusid. Ootan väga, et kuulda teie kõigi arvamust!

Palju tervitusi ja armastust teiselt poolt maakera

Caroline

PS. Kuskil Colorado (USA) kandis seikleb minu hea sõber ja kaasteeline, kes kannab endaga ühes RIMI kotikest, mille sain talle Balti jaama turu lähedalt (ning hoidsin seda alles, et kuid hiljem talle sünnipäevaks üle anda), see on meie ühine mälestus lõhe-tilli saiakestest, mida me päeva alustuseks Rimist haarasime. Millised imelised päevad need olid …

Caroline Louise Walkeri raamatuga “Peidus su silme all” saad tutvuda siin