Skip to content

 Tasuta transport alates 45 eurost

info@helios.ee

Helios Kirjastus

info@helios.ee

Alustas tööd 2009. aastal. Kui esimesed kolm aastat tegutseti ühemehekirjastusena, sai aastal 2012 kirjastuse töö uut hoogu juurde. Sealt edasi on igal aastal kasvanud nii välja antud raamatute hulk kui ka Heliose töötajate kollektiiv. Oleme võtnud eesmärgiks leida väärt lugemist igale maitsele. Pakume nii tõlke- kui ka algupärast kirjandust. Põhilise osa meie valikust moodustab ilukirjandus, laste- ja noortekirjandus, terviseteemad ja ristsõnad.

janno@helios.ee

Janno Joosep

janno@helios.ee

Kui Janno astub kontorisse, siis hakkab kõik liikuma – uued ideed tekivad ei-tea-kust, raamatute nimekiri pikeneb ja mõistus hakkab teravalt tööle. Kui Janno millessegi usub, siis teeb ta seda kirega ja teisi motiveerivalt. Temaga on lõbus koosolekuid pidada ja üks ägedamaid omadusi on tal värskelt loetud käsikirju meeleolukalt ümber jutustada. Ta võiks vabalt olla näitleja, aga õnneks on ta meie kirjastuse boss!

raili@helios.ee

Raili Mikk

raili@helios.ee

Railile tuleb ainult poole sõnaga mainida, et millegagi on abi vaja või midagi on vaja ära teha ja juba ta leiutab kõikvõimalikke lahendusi. Oma projektide suhtes on Raili väga hoolas ja põhjalik, kõigile on ju teada, et tark ei torma. Raili oskus inimesi kuulata ja asjadesse ülepeakaela süveneda on kadestusväärne. Lisaks on ta oma maitsvate küpsetistega kontoris kõigi südamed võitnud.

annika@helios.ee

Annika Reiljan

annika@helios.ee

Annikal on alati selge siht silme ees. Ta on hakkaja, väga terane ja paistab teadvat, mida ta tahab – olgu see seotud mõne kampaania, reklaami, postituse või eluga üleüldse. Kui Annika oli Helioses tööl olnud kõigest paar kuud, siis tunne oli kõigil selline nagu ta oleks meiega olnud siin juba aastaid.

triinu@helios.ee

Triinu Lepp

triinu@helios.ee

Triinu võib esmapilgul oma otsekohesusega surnuks ehmatada, aga tegelikult on temas peidus soe ja südamlik tüdruk, kes mängleva kergusega ka keerulisemad tööülesanded perfektselt lahendab. Ta on suurepärane avalik esineja ja tema tekstid on alati laitmatult veatud.

sandra@helios.ee

Sandra Saul

sandra@helios.ee

Sandra on suurepärane numbriinimene, kes oskab juba kaugelt hea raamatu ära tunda. Töö tegemisel on ta põhjalik, täpne ja korrektne – eeskujuks igaühele. Iga võimaliku vaba hetke veedab ta aga maal ja looduses. Sandra kasvatab ise igasugu taimi ning tema tehtud koduvein ja –siider on omade seas nõutud kaup!

Tiina Vihmar

Lapsehoolduspuhkusel

Koos Tiinaga saabub kontorisse soojus ja rahu. Sõbralikule ja enesekindlale Tiinale võib alati loota, sest põhjalikkus on tema keskmine nimi ning igasse ettetulevasse probleemi sukeldub ta süvitsi. Samas konstruktiivselt ja paanikata. Ta on alati nõus pühenduma ja nõu andma. Kui aga Tiina asjast ei tea, siis sõna ei võta.

info@helios.ee
+372 601 2382
info@helios.ee
+372 601 2382

Helios Kirjastus OÜ
Töökoja 1
Tallinn 11313

Jälgi meid ka: