Skip to content

 Tasuta transport Itellaga alates 29 eurost

info@helios.ee

Helios Kirjastus

info@helios.ee

Alustas tööd 2009. aastal. Kui esimesed kolm aastat tegutseti ühemehekirjastusena, sai aastal 2012 kirjastuse töö uut hoogu juurde. Sealt edasi on igal aastal kasvanud nii välja antud raamatute hulk kui ka Heliose töötajate kollektiiv. Oleme võtnud eesmärgiks leida väärt lugemist igale maitsele. Pakume nii tõlke- kui ka algupärast kirjandust. Põhilise osa meie valikust moodustab ilukirjandus, laste- ja noortekirjandus, terviseteemad ja ristsõnad.

janno@helios.ee

Janno Joosep

janno@helios.ee

Kui Janno astub kontorisse, siis hakkab kõik liikuma – uued ideed tekivad ei-tea-kust, raamatute nimekiri pikeneb ja mõistus hakkab teravalt tööle. Kui Janno millessegi usub, siis teeb ta seda kirega ja teisi motiveerivalt. Temaga on lõbus koosolekuid pidada ja üks ägedamaid omadusi on tal värskelt loetud käsikirju meeleolukalt ümber jutustada. Ta võiks vabalt olla näitleja, aga õnneks on ta meie kirjastuse boss!

raili@helios.ee

Raili Mikk

raili@helios.ee

Railile tuleb ainult poole sõnaga mainida, et millegagi on abi vaja või midagi on vaja ära teha ja juba ta leiutab kõikvõimalikke lahendusi. Oma projektide suhtes on Raili väga hoolas ja põhjalik, kõigile on ju teada, et tark ei torma. Raili oskus inimesi kuulata ja asjadesse ülepeakaela süveneda on kadestusväärne. Lisaks on ta oma maitsvate küpsetistega kontoris kõigi südamed võitnud.

annika@helios.ee

Annika Reiljan

annika@helios.ee

Annikal on alati selge siht silme ees. Ta on hakkaja, väga terane ja paistab teadvat, mida ta tahab – olgu see seotud mõne kampaania, reklaami, postituse või eluga üleüldse. Kui Annika oli Helioses tööl olnud kõigest paar kuud, siis tunne oli kõigil selline nagu ta oleks meiega olnud siin juba aastaid.

triinu@helios.ee

Triinu Lepp

triinu@helios.ee

Triinu võib esmapilgul oma otsekohesusega surnuks ehmatada, aga tegelikult on temas peidus soe ja südamlik tüdruk, kes mängleva kergusega ka keerulisemad tööülesanded perfektselt lahendab. Ta on suurepärane avalik esineja ja tema tekstid on alati laitmatult veatud.

suzanna@helios.ee

Suzanna Eisel

suzanna@helios.ee

Suzanna võib küll olla Heliose noorim ja väikseim tiimiliige, kuid selle eest on tal kõige rohkem ägedaid tätoveeringuid, ta on kõige suurem kommisõber, kõige kõvem raamatuostja ja kõige tublim lugeja. Selle aja peale, kui sina alles mõtled, et hakkad lugema, on Suzannal juba raamat loetud.

arved@helios.ee

Monica Rae

arved@helios.ee

Meie rõõmsameelne raamatupidaja Monica lahendab loogikaülesandeid nagu naksti! Ühtlasi hoiab ta Heliose numbritel ja aruannetel väga hoolikalt silma peal. Niiet palun kinnitage oma arved ja esitage residentsustõendid, sest siis saab Monica kõik joonde ajada!

Ronda

Ronda

Tema on Ronda ehk Ronts, meie mureliku moega kontori- ja teraapiakoer. Ronda tuletab meile alati meelde, et õues on ikkagi kõige mõnusam, maiustusi pole kunagi liiga palju ja puhkamist-pikutamist ei tohi ealeski alahinnata! (Siin pildil Ronda umbusklikult fotograafi välgumasinat piidlemas: ega see ometi pauku ei tee…?!)

info@helios.ee
+372 601 2382
info@helios.ee
+372 601 2382

Helios Kirjastus OÜ
Töökoja 1
Tallinn 11313

Jälgi meid ka: