Pood

Näita kõiki

Wayward Pines osa III. Viimne linn

Blake Crouch

Viimased eksemplarid müügil ainult Apollo poodides.

Tere tulemast Wayward Pinesi, viimasesse linna maa peal.

Salateenistuse agent Ethan Burke on kolme nädala eest Idaho osariigi linna Wayward Pinesi saabunud. Selles linnas dikteeritakse inimestele, kellega abielluda, kus elada, kus töötada. Lastele õpetatakse, et David Pilcher, linna asutaja, on jumal. Mitte keegi ei tohi lahkuda. Isegi küsimuste esitamine võib saatuslikult lõppeda.

Ent Ethan on avastanud vapustava saladuse, mis asetseb teisel pool Wayward Pinesi kaitsvat elektritara. Ta teab, kui õudne maailm linnakest ümbritseb. Selle saladuse tõttu on kogu linnakese elanikkond täienisti ühe hullu ja tema käsilaste võimuses. See saladus võib aga iga hetk läbi tara murda ning viimsegi inimkonnast hävitada.

Blake Crouch viib Wayward Pinesi sarja meelierutava lõpuni, mis hoiab kuni viimase leheküljeni raamatu külge naelutatuna.

Blake Crouch on menuautor ja stsenarist. Ta on kogunud kuulsust Wayward Pinesi triloogiaga, mida saatis kiire rahvusvaheline edu ja millest FOX väntas 2015. aasta suve #1 teleseriaali. Blake Crouch on kirjutanud üle tosina romaani, mis on tõlgitud rohkem kui 30 keelde. Lisaks on tema lühivorme avaldatud paljudes väljaannetes, näiteks ajakirjas Alfred Hitchcock Mystery Magazine.

***

Loe raamatusoovitust Indigoaalane blogist

Kategooria:
Ilmumisaasta 2014
Tõlkija Andreas Ardus
Toimetaja Tiina Vihmar
Köide Pehme köide, lakkadega
ISBN 9789949957033
Lehekülgi 229
Formaat 210×139

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.