Pood

Näita kõiki

Wayward Pines II osa

Blake Crouch

Viimased eksemplarid saadaval ainult Apollo poodides.

Ethan Burke jätkab Wayward Pinesi nimelises linnas küsimustele vastuste otsimist. Linnas, kus miski ei ole nii nagu esmapilgul näib!

Wayward Pinesi linna ümbritseb elektritara, mida omakorda katab okastraat. Lisaks hoiavad snaiprid tara lakkamatu, ööpäevaringse järelvalve all. Kõik 461 asukat ärkasid linnas pärast ränka õnnetust. Igas elumajas, kontoris ja kaupluses peituvad kaamerad. Linlastele dikteeritakse, kus töötada. Kus elada. Kellega abielluda. On neid, kes usuvad, et nad on surnud ja viibivad hauataguses elus. Teised arvavad, et nad on sattunud eksperimentaalvanglasse. Kõik hellitavad lootust lahkuda, aga neid väheseid, kes tõesti katset teevad, ootab ees hirmus üllatus. Ethan Burke on väljas käinud. Ta on šerif ja üks vähestest, kes teab tõde – Wayward Pines pole tavaline linn. Teisele poole tara jääb maailm, mille õudused ületavad ka kõige palavikulisemad fantaasiad.

Blake Crouch on menuautor ja stsenarist. Ta on kogunud kuulsust Wayward Pinesi triloogiaga, mida saatis kiire rahvusvaheline edu ja millest FOX väntas 2015. aasta suvel #1 teleseriaali. Blake Crouch on kirjutanud üle tosina romaani, mis on tõlgitud rohkem kui 30 keelde. Lisaks on tema lühivorme avaldatud paljudes väljaannetes, näiteks ajakirjas Alfred Hitchcock Mystery Magazine.

Wayward Pinesist vändatud seriaali kohta leiab rohkem infot FOX lehelt.

Kategooria:
Ilmumisaasta 2014
Tõlkija Andreas Ardus
Toimetaja Tiina Vihmar
Köide Pehme köide, lakkadega
ISBN 9789949948888
Lehekülgi 298
Formaat 210×137

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Wayward Pines II osa”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga