Pood

Näita kõiki

Wayward Pines I osa

Blake Crouch

Viimased eksemplarid saadaval ainult Apollo poodides.

Neile, kelle lemmikud on “Lost” (“Kadunud”), “Twin Peaks”, “The X-Files” (“Salatoimikud”) ja “Shutter Island” (“Suletud saar”)…

USA salateenistuse agent Ethan Burke satub Idaho osariiki Wayward Pinesi – omamoodi kolkaparadiisi – kahe föderaalagendi otsinguil, kellest üks oli kunagi tema partner. Kohe linna jõudmisel teeb ta autoavarii. Kui ta haiglas teadvusele tuleb ning tema dokumendid ja isiklikud asjad on kadunud, hakkab ta kahtlustama, et Wayward Pinesis pole mitte miski, nagu pealtnäha paistab. Kuid sama võib öelda ka Ethan Burke’i kohta.

Juurdluse käigus tuleb küsimusi muudkui juurde: miks ei saa Ethan välismaailma jäänud naise ja pojaga ühendust? Miks on ühe kaotsiläinud agendi laip hüljatud majas voodi külge aheldatud? Miks keegi ei usu, et ta on see, kelleks ta ennast nimetab? Kas elektritarad on selleks, et Wayward Pinesi elanikke paigal või hoopis kedagi linnast eemal hoida?

Mida lähemale Ethan tõele jõuab, seda hapramaks muutub tema olukord ning seda selgemini ta taipab, et ta ei pruugi Wayward Pinesist elusana pääseda.

Mõistuse kaotamisest õudsem on üksnes taipamine, et sinu mõistus on ikkagi korras…

***

Blake Crouch on Ameerika menukirjanik ja stsenarist. Ta on kogunud kuulsust Wayward Pinesi triloogiaga, mida saatis kiire rahvusvaheline edu ja millest FOX väntas 2015. aasta suve #1 teleseriaali. Blake Crouch on kirjutanud üle tosina romaani, mis on tõlgitud rohkem kui 30 keelde. Lisaks on tema lühivorme avaldatud paljudes väljaannetes, näiteks ajakirjas Alfred Hitchcock Mystery Magazine.

Wayward Pinesi I osa arvustus Postimehes

Wayward Pinesist vändatud seriaali kohta leiab rohkem infot FOX lehelt

Kategooria:
Ilmumisaasta 2013
Tõlkija Andreas Ardus
Toimetaja Tiina Vihmar
Köide Pehme köide, lakkadega
ISBN 9789949948802
Lehekülgi 272
Formaat 210×139

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Wayward Pines I osa”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga