Pood

Näita kõiki

Tapja sinu sees

13.66 5.00

S. E. Green

Kõigil on oma tumedam pool … 

“Tapjainstinkti” teismeline peategelane, kurjategijate karistaja Lane on uues raamatus silmitsi ootamatute saladustega, mis pärast sadistliku Timuka surma päevavalgele ilmuvad ja lugejal kindlasti pulsi lakke löövad.

Lane üritab Maskeeritud Päästjana endiselt korda majja luua, kuid teda vaevavad vastuolulised mälestused ja ta ei ole hingega asja juures…

Lane’i meelehärmiks tekib Maskeeritud Päästjale fännilehekülg. Äkitselt saab ühest Lane’i salaaustajast pahatahtlik järeleaimaja, kes ründab kasvava vägivallaga süütuid inimesi. Samuti nuhib keegi tüdruku järel ning üritab temaga jõudumööda kontakti saada – keegi, kes teab ta saladusi.

Kas Lane suudab järeleaimaja ilma oma identiteeti paljastamata peatada? Või annab ta siiski järele ihadele, mis teda painavad?

Shannon Greenland (pseud S. E. Green) on hinnatud ameerika noortekirjanik, kelle romaanid on võitnud mitmeid auhindu. Tema teos “Tapjainstinkt” on valitud YALSA Quick Picks for Recultant Young Readers listi ja saavutas Ameerikas palju tähelepanu. Tema teosed on tõlgitud paljudesse keeltesse üle kogu maailma. Kirjutamine on talle meeldiv hobi, sest ametilt on ta hoopis matemaatika professor.

Raamatusarja videotutvustuse leiad siit.

Ilmumisaasta 2015
Tõlkija Liisi Rohtung
Toimetaja Tiina Vihmar
Köide Pehme köide
ISBN 9789949554379
Lehekülgi 248
Formaat 137*210

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.