Pood

Näita kõiki

Talumatu tõde

20.40

Anna Ekberg

Anna Ekbergi pseudonüümi taha peituvad kaks Taani meest, kirjanikud Anders Rønnow Klarlund ja Jacob Weinreich. Koos on nad loonud ainulaadse armastustrilleri, kus alasti kistud emotsioonid on läbipõimitud psühholoogilise pingega.

Louise ja kirjanikuna leiba teeniv Joachim naudivad rahulikku elu väikesel saarel, kus Louise peab kohvikut. Ühel päeval ilmub sinna keegi Edmund, kes väidab, et Louise’i nimi on tegelikult Helene ja et neil on kaks ühist last. Pärast politsei sekkumist ilmneb, et Louise ei ole päris see naine, kelleks ta end peab. Ei mingit kahtlust – Louise on tegelikkuses Helene Söderberg. Ta on sunnitud lahkuma armastatud Joachimist ning otsima vastuseid küsimusele, mis tegelikult juhtus, kui ta kolm aastat tagasi kadus.

TALUMATU TÕDE on pingeline lugu peresuhetest, rahaahnusest, mõrvast, pettusest, surmavast kunstist ja kõikevaldavast armastusest.

Tulihingeline krimkade austaja Elisabet Reinsalu: „Meisterlikult loodud ja lugejat lakkamatult oma haardes hoidev süžee on täis väänatud inimpsühholoogiat, ebasiirust, petmist ja haiget meelt, mis aga huvitaval kombel õpetab oma elust paremini aru saama ja muudab pealtnäha sünge krimka üldinimlikuks ning selle lugemise kõrgema sordi teekonnaks. Vaatamata alasti tunnetele ja filmilikule pinevusele jäi hinge helge ja lootusrikas tunne.”

Ilmumisaasta 2017
Tõlkija Ene Aschjem
Toimetaja Sirli Peepson
Kaane kujundus

Küljendus

Jorven Viilik

Jaak Rüütel

ISBN 9789949610037
Lehekülgi 400
Formaat 148×210
Köide Pehme köide

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Talumatu tõde”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga