Pood

Näita kõiki

Tagasi minevikku

19.79 7.00

Ben Elton

Kuula KUKU raadio Järejutu saate salvestist, kus loetakse raamatust lõike: http://podcast.kuku.ee/2015/10/16/jarjejutt-2015-10-16/

Kui sul oleks üksainus võimalus muuta ajalugu… Kuhu sa läheksid? Mida sa teeksid? Kelle sa tapaksid?

On 1914. aasta 1. juuni. Hugh Stanton, endine sõjaväelane ja kuulus seikleja on sõna otseses mõttes kõige üksildasem inimene maamuna peal. Mitte keegi, keda ta varem tundis ja armastas, pole veel sündinud. Võib-olla ei sünnigi kunagi. Stanton teab, et varsti algab suur ja kohutav sõda. Kollektiivne suitsiidne hullus, mis hävitab Euroopa tsivilisatsiooni ja toob alanud sajandil häda miljonitele. Stanton teab seda, sest tema jaoks on see sajand juba ajalooks saanud. Teda valitakse seda ajalugu muutma. Ta peab sõja ära hoidma. Sõja, mis algab ühest kuulist. Aga kas üks kuul suudab tõesti hävitada kogu sajandi?

Ja kui suudab, kas üks teine kuul saab selle päästa?

***

Ben Elton on Suurbritannia üks provokatiivsemaid ja haaravamaid kirjanikke. Kuulsustest kliimamuutuseni, esimesest maailmasõjast maailma lõpuni – ta vaatleb oma raamatutes ainulaadse nurga alt meie aja kõige vastuolulisemaid teemasid.

Ta on kirjutanud neliteist bestsellerit ja auhinnatud TV-seriaale, näiteks ka ETV-s jooksnud „Blackadder“. Tema lavahitid on Olivieri auhinna võitnud „Popcorn“ (etendus Ugalas 2002. aastal, lavastaja Ilmar Raag) ja globaalne fenomen „We Will Rock You“.

Jaan Martinson kirjutab Raamatublogis oma unetust ööst ja sellest, millise elamuse raamat talle pakkus. 

Ilmumisaasta 2015
Tõlkija Evi Eiche
Toimetaja Helen Laansoo-Hämarik
Köide Pehme köide, lakkadega
ISBN 9789949554249
Lehekülgi 384
Formaat 210×148

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.