Pood

Näita kõiki

Paarisjooga

19.30 4.90

Gina Laagus, Ethel Otsason

Paarisjooga annab võimaluse avastada iseennast teise kaudu. See õpetab kuulama partnerit, otsima ühist tasakaalu, pannes end proovile nii füüsilisel kui vaimsel tasandil. Saab julgustada teineteist keerulisi asendeid proovima. Õpite lõdvestuma, nautima protsessi kulgu ning naerma iseenda üle.

Need harjutused väärivad igati usaldusharjutuste nimetust, sest vastastikusele usaldusele suuresti kogu harjutuste seeria tuginebki.

Gina Laagus ja Ethel Otsason on mõlemad tunnustatud joogaõpetajad Eestis.

***

“Raamat ei ole mitte ainult joogast, vaid ka kahe Eestis tunnustatud treeneri enesearendavast teekonnast keha ja meele treeninguteni ning milliseid väärtusi nad avastasid sellel teel nii iseendas kui ka teineteises.

Raamatus tutvustatakse, kuidas paarisjooga harjutustega muuta treening huvitavamaks ja väljakutseid pakkuvamaks, õpetades samal ajal kuulama partnerit ning võimaldades avastada ise­ennast teise kaudu.

Esitatud paarisjooga harjutused on inspireerivad ning toovad kindlasti kõiki välja harjumuspärasest mugavustsoonist. Neid tehes saab loota vaid kaaslasele, pannes igaüht proovile nii füüsilisel kui vaimsel tasan­dil.

Raamatus toodud harjutused on maitsekate ja ebamaiselt kaunite fotode kaudu hästi arusaadavad. Lisaks on iga harjutuse juures joonised, mis tutvustavad, millistes lihasgruppides peaks venitust või pingutust tunnetama.

Selle raamatu lugemisel jääb kõlama mõte – kui oleme valmis vaeva nägema, võime oma kehas, meeles ja elus läbi viia uskumatuid muutusi. Kõik on võimalik, võimatuna näiv võtab lihtsalt rohkem aega.” Kadri Liivak, Eesti Võimlemisliit

 

“Nähes raamatu lakoonilist pealkirja, mõtlesin, et see on üks paljudest praktilistest kodutrenniõpikutest. Avasin, ja mõistsin, et eksisin. See on hoopis kahe noore naise arengu lugu. Nende lugu sõprusest jooga, teineteise ja iseendaga.

Olin sellest puhtast ilust lummatud. Inspireeritud. Ning tundsin end kutsutuna ühele põnevale teekonnale, kus kohtub lahutamatu tervik – füüsis, vaimsus ja hingelisus.” Evelin Kivilo-Paas, ajakirjanik

Ilmumisaasta 2016
Lehekülgi 112
Formaat 240×210, kõva köide
ISBN 9789949554805
Fotod Laura Nestor
Toimetaja Stella Sägi
Kujundaja Moonika Maidre

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.