Pood

Näita kõiki

Neymar

19.90 10.00

Luca Caioli

 

Neymari lugu algab jalgpalli kõige kuumemas keskpunktis Brasiilias ja jõuab lõpuks teise, mitte vähem olulisse – Barcelonasse. Lugeja saab suurepärase ülevaate sellest, kuidas ühe riigi aardest on saanud ülemaailmne jalgpalli superstaar.

Luca Caioli on seni edukaim jalgpalluritest kirjutav autor, kes nüüd on kajastanud Neymari iga eluetappi. Ta kirjutab, kuidas erinevad sündmused on Neymari karjääri mõjutanud ja kuidas noor brasiillane on nii kiiresti nii kaugele jõudnud. Raamatus saavad sõna Neymari sõbrad ja perekond, treenerid, meeskonnakaaslased ja muidugi ka fännid.

Lisatud on peatükid 2014. aasta maailmameistrivõistlustelt, kus Neymar pidi staadionilt ohtliku vigastuse tõttu lahkuma ja meeskond jäi nii olulisel hetkel ilma kõige tähtsamast mängijast.

***

“Pilguheit tõusva tähe elukäigule läbi kaasmängijate, treenerite ning tuttavate lugude. Neymar on hetkel maailma potentsiaalikam jalgpalli suurkuju, kelle karjääri tasub huviga jälgida.”

Andres Oper, endine Eesti jalgpallikoondise edukaim ründaja

 

“Brasiilias, kus on üles kasvanud niivõrd palju andekaid jalgpallureid, tahavad kõik väiksed poisid hoovivutti tagudes olla just Neymarid. Raamat annab vastuse küsimusele, miks on 22-aastane ründaja oma kodumaal sellises ebajumala staatuses ning heidab valgust mitmele seni meedia ees saladuseks jäänud põnevale seigale Neymari karjääris. See peaks olema kohustuslik kirjandus igale profikarjäärist unistavale jalgpallurile.”

Gunnar Leheste, Delfi ja Eesti Päevalehe spordireporter

Ilmumisaasta 2014
Tõlkija Eha Adamson
Toimetaja Tiina Vihmar;

sisutoimetus Gunnar Leheste

Köide Kõva köide
ISBN 9789949961443
Lehekülgi 210
Formaat 217×155

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.