Pood

Näita kõiki

Mondrago I – iseäralik draakon. Suur katsumus

8.77 4.90

Eesti laste lemmiksari!

Mondrago on vahva sari lugejatele vanuses 8-12. Võibolla soovid Sinagi, noor sõber, teha lähemat tutvust seiklusliku draakonite maailmaga, kus ka tüdrukutel on oma draakonid.

***

Mondrago on iseäralik draakon, kes ei suuda lennata ja on püsimatu, koperdab pidevalt ja purskab aevastades ninast tuld. Sellest hoolimata on ta lõbus seikleja ega jäta oma peremeest ja parimat sõpra Calet kunagi hätta. Cale ja tema sõprade Vibu, Casi ja Mayo lood on põnevad ja lustlikud, nende abil tutvud teistsuguse maailmaga, mis on fantastiline, seiklusterohke ja üllatuslik ning täis ohtlikke tegelasi.

Neli sõpra, kes üksteist eal ei jäta, ületavad üheskoos hirmud ja raskused ning aitavad oma teel kõige erilisemaid olendeid, keda sa ettegi ei oska kujutada.

***

Suur katsumus (I osa)

Cale sai 11-aastaseks ja Samarado küla traditsiooni kohaselt määras draakonipidaja Anton talle draakoni ja andis ülesande: viia loom lossi enne, kui kuu kõrgele taevasse jõuab. Aga Mondrago pole selline nagu Cale ootas: ta on hirmus suur ega suuda millelegi keskenduda ja kõige tipuks ei suuda ta lennata! Kas säärane draakon aitab tal katsumuse ületada?

***

Hispaania lastekirjanik Ana Galan (s. 1964) on oma nooruspõlve kohta öelnud nii: “Ma olin õbluke väike tüdruk, armastasin sporti ja balletti, aga üle kõige armastasin loomi! Minu lemmikud olid hobused ja koerad. Juba väga noorest peale tahtsin saada loomaarstiks. Koos vennaga veetsime tunde arutades, millise kliiniku kunagi avame ja mis meil seal olema saab.”

Ana Galan täitiski oma unistuse ja õppis loomaarstiks. Armastus loomade vastu saadab teda siiani. Nüüd kirjutab ta ka lasteraamatuid, kus kohtab põnevaid loomi, kes satuvad mitmesugustesse seiklustesse. Näiteks Mondrago, kes on üks lõbus ja veidi kohmakas draakon, kelle peremees teda väga hoiab. Mis sellest, et Mondrago ei oska lennatagi.

Ilmumisaasta 2015
Tõlkija Saime Eiche
Toimetaja Helen Laansoo-Hämarik
Illustraator Pablo Pino
ISBN 9789949554195
Lehekülgi 144
Formaat 200×130 mm
Köide Pehme köide, lakkadega

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.