Pood

Näita kõiki

Mees, keda polnud seal #3

20.40

M. Hjorth, H. Rosenfeldt

Sebastian Bergmani sarja 3. osa

„Skandinaavia krimikirjanduse üliedukas maailmavallutusoperatsioon maalib nii võika pildi selle heaoluparadiisi läbinisti amoraalsest fassaaditagusest, et mõjub lausa üliosava pagulasipeletava mainekujunduskampaaniana.“ Andrus Vaarik, näitleja

***

Sügis. Kaks Jämtlandis matkavat sõbrannat teevad kohutava avastuse: maapinnast ulatuvad välja inimese käeluud. Sündmuspaika saabunud politsei leiab madalast tundruhauast kuus surnukeha, kaks neist lapsed.

Kohale kutsutakse mõrvarühm, kellel õnnestub kahe täiskasvanu surnukeha tuvastada, aga ülejäänud neljaga – perekonnaga – ei jõuta kusagile. Keerukas loos on palju asju, mis kokku ei klapi, ning uurimine liigub üks samm edasi, kaks sammu tagasi.

Sebastian Bergmanile ei paku toppama jäänud uurimine pinget. Selle asemel võtab ta ette äärmuslikke samme, et kindlustada oma habrast sõprust Vanjaga. Kuigi Vanja satub saatuselöökide eest lohutust otsides aina enam Sebastiani juurde, hakkab talle peagi tunduma, et võib olla see polegi saatus, mis tema teele takistusi veeretab.

***

Krimisarja loojateks on kogenud Rootsi tandem – Michael Hjorth, kes on telesarja „Wallander“ mitme osa stsenarist, ja Hans Rosenfeldt, Skandinaavia kõigi aegade edukaima krimisarja „Bron/Broen“ („Sild“) looja ja stsenarist.

Ilmumisaasta 2016
Tõlkija Mari Jesmin
Toimetaja Tiina Vihmar
Kujundaja  Jaak Rüütel
ISBN 9789949554843
Lehekülgi 456
Formaat 148×210
Köide Kõva köide

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.