Pood

Näita kõiki

Lammas Shaun. Uduse raba koll

Martin Howard

Samblataguse farmi lood on uus juturaamatute sari, kus “Shaun the Sheep” multikatest tuntud tegelastega juhtub naljakaid asju. Kõik Samblataguse farmis elavad loomad püüavad alati üksteisest paremad olla, nutikamaid lahendusi leida ja üksteisele saba peale astuda. Aga kui mõni seiklus muutub ohtlikuks, siis hoiavad lambad alati kokku ja toetavad üksteist.

***

Mis kummaline hääl see on? Kas see on lammas Shaun, kes teeb jälle mingeid trikke? Või Farmer oma trombooni harjutamas? Või on see… koletis?

Kas Shaun ja Bitzer suudavad koos nii hea plaani teha, et koletis kinni saaks püütud – või ei tule sellest kõigest midagi välja?

NB! SISALDAB KARJA-PÄRASEID TEGEVUSI!

***

Martin Howard on kirjutanud palju raamatuid, sh Inglismaa 4 kuni 11-aastaste raamatuauhinna lühinimekirja jõudnud „Germs!“. Mitmeid aastaid Londonis elanud autor on nüüd kolinud Lõuna-Prantsusmaale ja elab seal koos oma naise ja kolme lapsega.

Andy James on vabakutseline animaator ja illustraator Inglismaalt. Ta on veetunud 26 aastat oma elust animatsioone joonistades. Praegu töötab suure osa ajast Aardman Animationsile. Muuhulgas joonistab ta veel DC Thomsoni „The Beano“ koomiksi pilte. Talle meeldib juust, koomiksite joonistamine ja igasugused imelikud asjad.

Ilmumisaasta 2015
Tõlkija Jaak Rüütel
Toimetaja Helen Laansoo-Hämarik
Illustraator Andy Janes
ISBN 9789949554157
Lehekülgi 104
Formaat 198×130 mm
Köide Pehme köide

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lammas Shaun. Uduse raba koll”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga