Pood

Näita kõiki

Horrorstör. Õudusromaan

15.46

Grady Hendrix

Rahvusvaheline menuk.

Orski mööblipoes Clevelandis Ohios toimub midagi veidrat. Töötajad avastavad igal hommikul purunenud Kjërringi raamaturiiuleid, kildudeks kukkunud Glansi veeklaase ja katkiseid Liripipi garderoobikappe. Müüginumbrid on vähenenud, turvakaamerad ei paljasta midagi ja poe juhtkond on paanikas.

Et mõistatusse selgust tuua, nõustuvad kolm töötajat tegema öise, üheksatunnise lisavahetuse. Pilkases öös patrullivad nad tühjal NÄIDISTESAALI korrusel, uurivad veidraid nähtusi ja helisid ning satuvad peale õudustele, mis eiravad igasuguseid loogikareegleid.

See on traditsiooniline kummitava maja lugu, mis toimub läbinisti kaasaegses tegevuspaigas. Horrorstör on kujundatud nii, et see säilitaks oma läike ja iseloomuliku välimuse ka pärast eluaegset kasutamist. Meeldiv proportsioon, mõnusad lakaga kaaned ja pehmekaaneline köide – Horrorstör toob sinuni vajaliku psühholoogilise terrori, ja seda pakendis, mida sa väärid.

Eesti Ekspressi nädala raamat: “Grady Hendrixi romaan on õudukas inimesele, kellele meeldib nutikas iroonia ja vaimukas pila tänapäeva tarbimismaailma pihta.” Priit Hõbemägi

Raamatublogi Loterii arvustus

Raamatumoori blogi lugemiselamus

Reaktori veebis ilmunud arvustus: “Nüüd ei vaata ma enam ühtegi mööblipoodi sama pilguga, mis varem. Pigem püüan nüüd pilguga hinnata, millisesse kappi inimene mahuks ja kuidas süütuna näivaid toole saaks ümber kujundada…”

 

Ilmumisaasta 2015
Tõlkija Fred Taik
Toimetaja Tiina Vihmar
Köide Pehme köide
ISBN 9789949554188
Lehekülgi 243
Formaat 222×186

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.