Pood

Näita kõiki

Elu enesega võidu

16.90

 

Laura Lee Huttenbach

Imetlusväärne lugu jooksumaailma legendist, tema raugematust kirest ja hiiglasuurest kogukonnast, keda ta inspireerib.

1975. aastal andis 25-aastane Robert „Kaaren“ Kraft uusaastalubaduse, et jookseb iga päev Miamis South Beachi rannaribal kaheksa miili. 125 000 miili hiljem pole tal nägemata jäänud ükski päikeseloojang. Ta on alati seal.

Selle pika teekonna jooksul on Kaaren muutnud tuhandete inimeste elusid. Temaga koos on jooksmas käidud kõikidest USA osariikidest ja 87 riigist üle maailma. Kõik jooksjad on leidnud uusi sõpru ja inspiratsiooni – ning saanud muidugi ka hüüdnime. Teiste hulgas ka raamatu autor Valge Välk, kes kuulis avameelseid ja südamlikke lugusid nii Kaarnast kui ka tema kogukonnast. Oma siira ja vahetu olemisega jättis Kaaren temasse nagu ka paljudesse teistesse kustumatu mulje.

 

Laura Lee Huttenbach, hüüdnimega Valge Välk, kohtus Kaarnaga Miami Beachil joostes ning sattus mehe loost vaimustusse. Koos Kaarnaga õppis ta tundma Miami Beachi ajalugu ning tutvus tegelastega minevikust ja olevikust, kellesarnaseid polnud iial varem näinud.

Selles raamatus lahkab ta kümnete inimeste lugusid ja põhjuseid, miks keegi Kaarnaga jooksma hakkas – ning miks Kaarna juurde endiselt tagasi pöördutakse. Kuuekümnendates raamatupidaja, hüüdnimega Maksumees, on jooksnud rohkem kui 1800 korda. Peapööritus, Kuubalt pärit põhikoolidirektor, kohtas Kaarna Jooksul oma abikaasat ja parimat sõpra. Endine vang hüüdnimega Lihunik väidab, et Kaaren päästis ta elu.

Maailm meie ümber võib olla ebakindel, kuid Kaaren tuleb alati kohale, juhtugu mis tahes. Või nagu Kaaren ise ütleb: „Võin vabalt olla ainuke asi, mis siin neljakümne aasta jooksul muutunud ei ole.“ Kaarna Jooksu kohta leiab rohkem infot aadressil www.ravenrun.net.

Ilmumisaasta 2017
Autor Laura Lee Huttenbach
Toimetaja Tiina Vihmar
Kujundaja Mai Grepp
ISBN 9789949610020
Lehekülgi 264
Formaat 148×210
Köide Pehme köide

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Elu enesega võidu”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga