Pood

Näita kõiki

Charlotte Tweed seiklused Annaruunusemaal

Allegra Skye

*Viimased eksemplarid*

CHARLOTTE TWEED – SEIKLUSED ANNARUUNUSEMAAL on lugu 15-aastasest tüdrukust, kes ihkab teada saada, kes ta tegelikult on ja kes on tema tõelised vanemad. Charlotte elab õelas kasuperekonnas ja peab käima koolis, kus teda kiusatakse. Ühel päeval laseb Charlotte tuletõrjeõppuse ajal koolist jalga ja kohtab jõe ääres Tom Throtteldoni, teisest maailmast pärit võlurit, kes ütleb tüdrukule, et tuli teda koju viima.

Charlotte Tweed viiakse Annaruunusemaale kuulsasse Bellinsi maagide kooli. Seal peab ta õppima, kes ta tegelikult on ja kuidas oma ainulaadseid võluvõimeid kasutada. Tüdruk saab teada, et juhtunud on midagi harukordset: üles on leitud  draakonimunad, mis täpselt kaks päeva enne Charlotte’i saabumist koorunud olid. Iga õpilane saab endale draakonibeebi, kellega side luua, keda taltsutada ja koolitada.

Bellinsi koolis leiab Charlotte uusi sõpru, püüab iga hinna eest saada lähedaseks oma kangekaelse lohebeebiga ja sealjuures ka kurjade jõududega võidelda. Noor neiu tutvub seikluste keskel ka Tyroniga, kes on kooli kõige nägusam poiss. Et Bellinsis on kohtamas käimine keelatud, peavad noored otsustama, kas armastuse pärast tasub ikka kõigega riskida?

***

See veidi harrypotterlik jutustus viib lugeja koos võluva kangelannaga imelistesse juhtumistesse, mis  on kokku üks peadpööritava põnevusega suur seiklus sõpruse, armastuse ja iseenda otsinguil.

Ilmumisaasta 2014
Tõlkija Saime Eiche
Toimetaja Helen Laansoo-Hämarik
Illustraator
ISBN 9789949952601
Lehekülgi 296
Formaat 210×147 mm
Köide Pehme köide

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Charlotte Tweed seiklused Annaruunusemaal”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga