Pood

Näita kõiki

Tapjainstinkt

S. E. Green

Ta pole pahatahtlik, aga tal on teatud… tungid.

Lane on tüüpiline teismeline: tal on armastav pere, ta õpib hästi, töötab kooli kõrvalt kohalikus loomakliinikus ja harrastab võitluskunste. Tema salajane kirg on aga sarimõrvarite uurimine. Ta mõistab neid ja teab, kuidas nad mõtlevad.

Miks?

Sest ka tema võib olla üks neist.

Lane kasutab oma tumedat poolt selleks, et jahtida kurjategijaid ning mõista kohut, kui õigussüsteem seda ei tee. Omakohut pidades on aga mõrva toimepanemine vaid juuksekarva kaugusel. Iga sööstuga muutub üha raskemaks säilitada enesekontroll. Ja siis kaob üks noor lasteaiakasvataja. Ta naaseb… tükk tüki haaval.

Lane asub õhinal taga ajama tema kodulinna jõudnud sarimõrvarit, kuid mässib end ohtlikku valede võrku, mis puudutab ta bioloogilist isa ja tüdruku hämarat minevikku. Kui Timukaks kutsutav sarimõrvar lõpuks ise Lane’iga ühendust võtab, teab Lane, et ta pole enam nähtamatu ega väljaspool ohtu. Nüüd peab ta kasutama oma erilisi andeid, et teada saada tapja isik, enne kui temast või kellestki ta lähedasest saab järgmine ohver.

Shannon Greenland (pseud S. E. Green) on hinnatud ameerika noortekirjanik, kelle romaanid on võitnud mitmeid auhindu. “Tapjainstinkt” on valitud YALSA Quick Picks for Recultant Young Readers listi ja saavutas Ameerikas palju tähelepanu. Tema teosed on tõlgitud paljudesse keeltesse üle kogu maailma. Kirjutamine on talle meeldiv hobi, sest ametilt on ta hoopis matemaatika professor.

Raamatusarja videotutvustuse leiad siit.

Ilmumisaasta 2014
Tõlkija Liisi Rohtung
Toimetaja Tiina Vihmar
Köide Pehme köide, lakkadega
ISBN 9789949957002
Lehekülgi 203
Formaat 210×135

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.