Pood

Näita kõiki

Surm Siberis

Alex Dryden

Kreml peab juhtivat Vene tuumafüüsikut kinni sõjaväebaasis, mis paikneb polaarjoonest põhja pool. Miks? Professor Krjutškovi põhjapanev avastus võib päästa maailma… ning hukutada Vene majanduse.

Endine KGB agent Anna Resnikov saadetakse Ameerikast Venemaale, et Krjutškovi saavutuse kohta käivaid kuuldusi kinnitada või ümber lükata. Ent füüsik on juba midagi ette võtnud. Kui politseiuurija Aleksei Petrov avastab laiba juurest valemitega märkmelehed, siis tahab ta iga hinna eest nende tähenduse teada saada.

Kui Aleksei järgneb Anna Resnikovile arktilisse Norilski linna, siis leiavad nad oma ühisele otsingule Venemaa põhjapoolseimas külmakõrbes vaimustava ja vapustava lõpplahenduse…

Alex Dryden on luure taustaga kirjanik ja ajakirjanik. Kui Berliini müür 1989. aastal langes, jälgis Dryden, kuidas üle kogu endise Nõukogude Liidu Lenini kujusid maha kisti. Sellest saadik on ta kaardistanud demokraatia näilist tõusu Venemaal, samal ajal kui riik endise KGB luureeliidi toel muudkui mõjujõudu kogub.

Jaan Martinson kirjutab

Kategooria:
Ilmumisaasta 2014
Tõlkija Andreas Ardus
Toimetaja Helen Laansoo-Hämarik
Köide Pehme köide
ISBN 9789949948871
Lehekülgi 349
Formaat 197×128

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Surm Siberis”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga