Pood

Näita kõiki

Mees, kes polnud mõrtsukas #1

20.40

M. Hjorth, H. Rosenfeldt

Sebastian Bergmani sarja 1. osa

Kriminaalpsühholoog Sebastian Bergmani käsitleva sarja loojateks on kogenud Rootsi tandem – Michael Hjorth, kes on telesarja “Wallander” mitme osa stsenarist, ja Hans Rosenfeldt, Skandinaavia kõigi aegade edukaima krimisarja “Bron/Broen” (“Sild”) looja ja stsenarist.

„Peategelane, positiivne kangelane, geniaalne profileerija, parim uurija Sebastian Bergman on maailma kõige halvema iseloomuga inimene.“ Andrus Vaarik, näitleja

***

16-aastane Roger on kadunud. Päevad mööduvad, kuid Västeråsi politsei ei võta midagi ette, pannes kadumise teismelise mässumeelse käitumise arvele. Kuid siis leitakse madalast soost ulpimas Rogeri kahvatu surnukeha, millelt on eemaldatud süda.

Kohale kutsutakse Torkel Höglundi juhtimisel keskkriminaalpolitsei mõrvarühm, kes vajab keeruka juhtumi lahendamiseks Rootsi parima krimipsühholoogi Sebastian Bergmani abi. Pärast oma naise ja tütre traagilist kaotust on Sebastian end välismaailma eest sulgenud ja tal pole mingit huvi uue mõrvajuurdluse järele – kuni teda tabab ebameeldiv üllatus minevikust.

Et pääseda ligi salajastele politseitoimikutele, nõustub Sebastian juurdluses osalema ning üsna pea on habras valedevõrk ta tähelepanu jäägitult endasse haaranud.

***

Jaan Martinsoni arvustus Sebastian Bergman #1 avaosale

Üks lühike, aga tore arvamus Bergmani esimesele raamatule

Ilmumisaasta 2015
Tõlkija Maris Sõrmus
Toimetaja Tiina Vihmar
Köide Kõva köide
ISBN 9789949554423
Lehekülgi 408
Formaat 148*210

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mees, kes polnud mõrtsukas #1”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga