Pood

Näita kõiki

Elustiilimärkmik

10.40

Elustiilimärkmik on see märkmik, mida oled iga uue aasta alguses alati raamatupoest otsinud, aga pole seda kunagi leidnud!

Nüüd on see kohal. Spiraalköites märkmik, mis on ilus, aga üdini praktiline. See on Eestis ja Eesti inimeste tehtud. Seda saab värvida, ise algusest lõpuni täita, see ei lähe hapuks, st et saad ise vajalikud kuupäevad ära täita (kui vaja on). Selles on piisavalt ruumi kõigele.

Elustiilimärkmikusse saad kirja panna oma ideed, mis tihtipeale ainult mõteteks jäänud on: ideed vannituppa, esikusse, kööki. Millistele üritustele minna. Mida emale sünnipäevaks kinkida, mis oli selle söögikoha nimi, mida üks vana tuttav soovitas, ja selle raamatu pealkiri, mida kõik viimasel ajal loevad.

Selle märkmikuga ei hakka kunagi igav – lahenda ristsõnu või sõnasegadikke, täida sudokusid. Värvi, unista. Pane kirja oma unelmate reisi sihtkohad, asjad, mida elus kindlasti muuta või ära teha tahaksid.

Kunstnik Kadri Kuusleri imeägedad illustratsioonid ei saa jääda märkamata – soovi korral võid neid ka ise värvida, välja rebida ja näiteks ära raamida või sõbrale sünnipäevakaardina kinkida.

Kui tuju on ära, täida lehekülgi, kus saad mõelda sellele, mis on sinu jaoks kõige olulisem, kus tahaksid olla näiteks 5 aasta pärast ja milline vanainimene sa arvad, et sa oleksid.

Vaata ka meeleolukat blogipostitust, milline märkmik seest välja näeb.

Ilmumisaasta 2016
Formaat A5
Köide spiraalköide
Lehekülgi 252
Illustraator Kadri Kuusler; kujundaja Liisi Joala

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.