Toetame laste lugemuse hoidmist ja tõstmist

Lugeda on mõnus

“Lugemine on mõnus!” on sütitav fraas, mis laste ja noorte suust kuulduna tekitab palju rõõmu. Lugemisharjumus ei tule niisama, siin on oluline roll lapsevanemal ja õpetajatel, kes saavad heade harjumuste kujundamisel abiks olla. Mitmed Eestis läbiviidud uuringud on näidanud, et lastele ja noortele meeldivad raamatud, kus on huumorit, sisu on fantaasiaküllane ja seiklusrohke. Maailmas läbiviidud uuringutes on ka esile toodud, et laste lugemust mõjutab kodune kultuurihuvi ja valiku rikkus raamaturiiulis. Eestis on rohkem kui 41% lastest öelnud, et neile meeldib saada kingituseks raamatuid.

Helios kirjastuses soovime väga laste lugemisharjumuste hoidmisele kaasa aidata ja sel puhul tegime oma e-poes kõik laste ja noorteraamatud 35% kuni 75% soodsamaks. Kampaaniahindu hoiame kuni 20nda septembrini.

Meie valikust leiab mõnusa ja sütitava huumoriga Pööningukass Atticuse seiklusliku raamatusarja. Lastele on hispaania keelest Saima Eiche tõlkes olemas ka fantaasiaküllane Mondrago raamatusari, mille peategelane on just saanud 11-aastaseks ja talle kingitakse draakon. Kuid selgub, et tema draakon ei ole päris tavaline. Miks ta ei ole ja kui palju nalja sellega seoses saab, selgub juba lugedes!

Seikluseid ja põnevust on meil pakkuda muidugi ka noortele, sest oleme välja andnud populaarsed raamatud, sh suurfilmina Eesti kinodes näidatud “Kui koletis kutsub”. Siis leiab meie e-poest ka Norra laste lemmikraamatu “Lüriidumivaras” ja humoorika “Kui härra koer hammustab”.

Sügise algus on tore ja värviline aeg ning meie e-poes on sel puhul värvikad ja soodsad hinnad :-).