Selle suve oodatuim raamat on ilmunud!

„Ilma ainsagi sõnata“ on romantiline põnevik, mille õigused on tänaseks müüdud juba rohkem kui 30 riiki.

Kui plaanid sel aastal lugeda vaid ühe raamatu, vali kindlasti Rosie Walshi „Ilma ainsagi sõnata“ – ajakiri Heat

„Ilma ainsagi sõnata“ (ingl „The man who didn`t call“) on südantlõhestav armastuslugu, milles on peidus suur saladus. Kujutle hetkeks, et kohtad meest, kellega veedad ühiselt imelised hetked ja armud meeletult. Ja need tunded on vastastikused – sa ei ole kunagi milleski nii kindel olnud. Aga siis ei kuule sa sellest mehest enam midagi… Sarah teab, et Eddie vaikimsel peab olema põhjus. Ja loomulikult ongi, aga me võime käsi südamel vanduda, et see põhjus pole see, mida sa arvad olevat.

See romaan on ühtaegu laastav ja lootust andev, valus ja ilus ning väärt iga minutit, mis selle lugemisele kulutad.

 

Saatsime enne raamatu ilmumist välja eelkoopiad ja saame teieni nüüd tuua Lugemise väljakutse grupis eelkoopiate põhjal avaldatud kommentaarid:

Sigrid: Loed rahulikult, film jookseb silme ees ja üritad mõelda, et mis küll Eddiega juhtuda sai, et ta sedasi kadus. Aina enam saab pilt silme ees selgeks. Ja siis PAUHHHH, hullumeelne pööre loos, mis keerab kõik pea peale. Ja sellest on ilmselgelt veel vähe, sest PAUHH on vaja ka kolmandat korda kogu lugu pea peale keerata.

Tiina: Iga uue peatükiga, uue leheküljega, tekkis mul ideid, mis võis juhtuda. Aga siis lõpeb kahtlusi külvav esimene osa ja teises pööratakse kõik pahupidi! Miski ei olnud nii, nagu ma arvasin olevat. Üllatusmomente oli kuhjaga.

Marju: Algas nagu naistekas, aga üsna kohe läks ära põnevikuks. Päriselt põnevaks põnevikuks. Tegin lastele makarone, ühes käes spaatel makaronide segamiseks ja teises raamat. Süžee keeras sinna ja tänna ja kogu aeg selgus, et millestki olid sa lugejana jälle täiesti valesti aru saanud ja seda autori täiel teadmisel.

Tutvu raamatuga SIIN