Tellimise info, reeglid ja tingimused


New Page 1

Tellimise info, reeglid ja tingimused

1. Mida teile pakume:
Meie kodulehelt saate tellida kirjastus Heliose välja antud raamatuid ja ristsõnu. Meie lehe kaudu on Teil võimalik mugavalt tellida ka e-raamatuid otse oma lugerisse.

2. Kuidas tellida:

 
Tellimiseks on teil mitu võimalikku varianti: 

 • sooritage ost e-poes www.helios.ee
 • kirjutage e-mail triinu@helios.ee 
 • andke oma soovist teada telefoni teel 601 23 82.

NB! E-raamatuid saab tellida vaid e-poe kaudu.

2.1. Tellimine e-maili teel 

Valige välja raamatud või ristsõnad, mida soovite ja esitage oma tellimus kirjalikult meie e-maili aadressile triinu@helios.ee. Kui tellimus on vastu võetud, siis saadetakse teile tellimuse kinnitusega e-mail koos tellimuse arvega tagasi. Seejärel saate antud summa maksta ülekandega Helios kirjastus OÜ kontole - SEB panka: EE831010220115274012, maksekorralduse selgitusse lisada saaja nimi ja aadress. Tellimus võetakse töösse pärast ülekande laekumist.

2.2. Tellimine e-poe kaudu

 1. Valige välja raamat(ud) või ristsõnad, mida soovite osta. Klikkides pildile avaneb suurem pilt ja kirjeldus. Kui soovite kauba lisada ostukorvi, klikkige lingile "Osta". Oma ostukorvi sisu saate vaadata klikkides lingile "Ostukorv" üleval paremas nurgas.
 2. Kontrollige, kas kõik teie soovitud tooted on ostukorvi nimekirjas. Vajutage lingile "Vormista tellimus".
 3. Olge tellimuse vormistamisel tähelepanelik, sest meile edastava info täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Lisainfosse võite soovi korral lisada võimalikud täpsustused.
 4. Valige valikmenüüst sobiv kohaletoimetamise viis.
 5. Klikkides lingil "Kinnita tellimus" näete uuesti ankeedi sisu, et saaksite vajadusel teha muudatusi. Valige sobiv makseviis: kas soovite maksta kohe sobiva pangalingi kaudu või soovite e-mailile arvet ülekande tegemiseks. Kui soovite ülekande tegemiseks arvet oma e-mailile, tuleb tellimuse sooritamiseks eelnevalt ennast meie kodulehel kasutajaks registreerida. Silmas tuleks pidada, et tellimust asutakse teostama alates hetkest, kui ülekanne on tehtud ja raha meie kontole laekunud. Seega kiiremate tellimuste puhul on eelistatud pangalingi kaudu tasumine. Kui sooritate makse internetipangas, siis vajutage kindlasti nuppu "TAGASI KAUPMEHE JUURDE" - see annab meile teada, et olete makse sooritanud.

Kui oleme teie tellimuse kätte saanud, saadame kinnituse teie e-posti aadressile. Kui ilmneb vajadus millegi täpsustamiseks, võetakse teiega ühendust telefoni või e-posti teel.

2.3. Tellimine telefoni teel

Helistage telefonil 601 23 82 ja andke meile teada, millistest raamatutest olete huvitatud. Raamatuid saab osta kirjastuse kontorist, maksta saab nii sularahas kui ka arve alusel ülekandega.

3. Tellimuse kohaletoimetamise viisid
Tellimuse kohaletoimetamisviisidena pakume teile:

 1. Eesti Posti maksikiri või standardpakk - Tellimus saadetakse teie poolt määratud aadressile. Saadetis jõuab lähimasse postkontorisse. Täpsema info postiteenuste kohta leiate Eesti Posti kodulehelt. Teenuse maksumus 3,84 €
 2. Post24 teenus - Post24 pakiautomaadid asuvad välitingimustes, kõige käidavamates kohtades 31 asulas üle Eesti. See tagab pakiautomaatide ööpäevaringse kasutusvõimaluse. Teenuse maksumus 2,79 €
 3. SmartPOST OÜ - SmartPOSTi siseruumides paiknevate pakiautomaatide puhul ei pea muretsema, et külm, kuumus või niiskus teie hinnalist saadetist kahjustama pääseks. Pakiautomaadid asuvad üle Eesti ja asukohti tuleb järjest juurde. Paki kättesaamiseks pole automaadi juures vaja teha muud kui sisestada puutetundlikul ekraanil SMSis sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes! Tenuse maksumus 2,64 €
 4.  

  4. Tellimuse täitmise tähtajad
  Tellimusi täidetakse vastavalt tellimuste arvule, kuid kindlasti ühe nädala jooksul peale tellimuse esitamist. Tellimuse aeg sõltub ka teie poolt valitud tellimuse kohaletoimetamise viisist.

  5. Tellimuse tühistamine
  Kui tellimus on läinud juba täitmisele, ei ole võimalik enam tellimust tühistada ega muuta. Seetõttu veenduge kindlalt tellimuse korrektsuses enne makse sooritamist. Kui saadetis ei jõua adressaadini saatjale edastatud info puudulikuse tõttu, vastutab saadetise kaotsimineku eest tellija. Et saaksime võimalike probleemide korral teiega ühendust võtta, täitke palun kindlasti oma kontaktandmete lahter.

  6. Turvalisus
  Kliendiinfo on rangelt konfidentsiaalne ja ei kuulu avalikustamiseks kolmandatele osapooltele. Soovi korral on külastajal õigus nõuda oma andmete kustutamist meie andmebaasist.