Paula Hawkinsi uus triller “Vete sügavusse” on ettetellitav kuni 8. septembrini Apollo veebis

Rekordipurustaja „Tüdruk rongis” autori Paula Hawkinsi sulest ilmub peagi uus psühholoogiline põnevik.

Vaga vesi, sügav põhi…

Samasuguse oskusega kruttida pinget ja mõista iniminstinkte, mis köitis miljoneid lugejaid debüütpõnevikus „Tüdruk rongis“, jätkab Paula Hawkins ka oma uues pinevas ja pööreterohkes trilleris, mis toetub tunnete ja mälu petlikkusele. Mis saab siis, kui mineviku hävitavad varjud ähvardavad üha selgemini olevikku tungida?

Et saaksid raamatut lugeda enne teisi, ole nüüd kiire ja telli Apollo veebist, hind on VAID 17,77 (hiljem 23.69).

Lugemiselamusele lisaks on ühel õnnelikul ettetellijal võimalus VÕITA endale ülilahe kinkekomplekt, mis sisaldab kvaliteetset beebialpaka villast pleedi firma ALPAKA poolt (väärtus 238 eurot), terve aasta jagu MOOD ajakirja tellimust (väärtus 42 eurot) ja Apollo Raamatud on pannud välja 30-eurose kinkekaardi, et ikka rohkem häid raamatuid saaks Sinu riiulile kodu leida.

Telli, loe ja võida! 🙂

***

ALPAKA on 2007. aastal loodud Eesti juurtega bränd, mis ühendab Peruu Andidest pärit kvaliteetse materjali ja põhjamaise disainikeele. Meie kollektsioonis kohtub tänapäevane funktsionaalsus aegumatu klassikaga ning hooaegade ülene disain pakub pelgupaika ümbritsevast mürast. Kõrgeid standardeid ja parimaid käsitöötraditsioone järgides valminud alpaka villast ja nahast sisustus- ja moekaubad toovad tõelist pehmust ja sooje emotsioone meie kargesse kliimasse ja pikka pimedasse aega.

MOOD on ajakiri, mis tutvustab trende ja moeloojaid, annab teada kõigest uuest ja meenutab vana …