Heliose raamatute esikümme 2017

On aeg teha numbrilisi kokkuvõtteid. Heliose aasta läks igati hästi ja seda tänu teile, suured lugemishuvilised, kes meie kirjastuse raamatud nii hästi vastu on võtnud. 2017. aastal ilmus meil 29 eestikeelset raamatut ning esimest korda meie kirjastuse ajaloos ka üks lätikeelne ja üks leedukeelne raamat. Hea aasta eest premeerime oma lugejaid mõnusa soodustusega – Heliose 2017. aasta viis müüduimat raamatut on kuni jaanuari lõpuni 30% soodsamad! Vaata raamatuid SIIT.

Sarjadest jätkus “Sebastian Bergmani needus” ja alustasime ka kahe uue krimisarjaga: novembris ilmus Cosy crime`i esimene osa ehk “Surm Pont-Avenis” ja täitsa aasta lõpus Fabian Riski krimipõneviku esimene osa “Ilma näota ohver“. Mõlema krimisarja uusi osasid on oodata juba varsti-varsti.

Tohutult rõõmsad oleme selle üle, et lapsed on väga hästi vastu võtnud William Wentoni seiklused. Esimene osa “Lüriidiumivaras” on juba otsas, aga kohe-kohe teeme kordustrüki. Ja nagu teise osa ehk “Krüptoportaali” lõpus aimata võis, tuleb kindlasti ka kolmas osa ja hea uudis on see, et meil on kolmas osa juba tõlkimises. Seega juba selle aasta sees saavad kõik, kes Williamile kaasa elavad, teada, mis edasi saab.

Ott Kiivikase elulugu läks südamesse paljudele ja mitte ainult spordihuvilistele. See on vaimukas ja mõnusalt kirja pandud lugu, mis annab motivatsiooni püstitada elus suuri eesmärke ja nende poole püüelda. Samuti ka Kirsti Timmeri “100 nippi, kuidas suhet hoida“, mis peaks olema öökapiraamatuks ja aeg-ajalt sirvimiseks kõikidele, kes soovivad oma suhet värskena hoida ja ennast mitte suhtesse ära kaotada.

Heliose 2017. aasta esikümme on teie ees:

  1. Patisent A. Uimastid kolmandas Reichis
  2. Helikopterirööv
  3. Visa hing Ott Kiivikas
  4. Vete sügavusse
  5. Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi
  6. Lüriidiumivaras
  7. 100 nippi, kuidas suhet hoida
  8. Tüdruk rongis (juba kolmandat aastat esikümnes!)
  9. Minu aktiivne beebi
  10. Paberist Tallinna vanalinn

2018. aastal loodame teid rõõmustada sama põnevate raamatutega. Mõnusat lugemiselamust!