Heliose lugemise väljakutse 3 raamatut 5 nädalaga

Lugemine on sinu jaoks PÕNEV väljakutse? Tore! Meil on sulle eksklusiivne idee – loe läbi 3 raamatut “Tüdruk rongis”, “Pimedas pimedas metsas” ja “Sa pead suudlema Silvat”, tee seda 5 nädalaga (sa jõuad küll :-)). Kirjuta iga raamatu kohta lühike arvustus ja saada see info@helios.ee (avaldame valiku oma blogis ja kui oled ise blogija, siis viitame ka sinu blogile).

Auhinnaks on 3 komplekti Paula Hawkinsi ja Birk Rohelennu uute romaanidega, mis ilmuvad 2017. aasta lõpus. Loosime need välja kõigi arvustajate vahel.

AEG LÄHEB KÄIMA NÜÜD! (19.01.17)

Tegime väljakutse vastuvõtjatele ka eripakkumise! Kui sul raamatuid veel ei ole, siis pakume kiirematele võimalust osta kolm raamatut USKUMATU 30 euro eest ja postikulu ei lisandu. Pakkumise juurde.

Tüdruk Rongis” on Paula Hawkinsi debüütromaan, millest sai #1 rekordipurustaja kogu maailmas, müüdud üle 20 miljoni koopia. Ühel päeval näeb Rachel šokeerivat pilti. Rong peatub ainult minutiks, kuid sellest piisab. Nüüd muutub kõik. Rachelil on võimalik osa saada eludest, mida ta on seni eemalt jälginud. Nüüd selgub, et ta on rohkem kui vaid naine rongis …

Sa pead suudlema Silvat” on Birk Rohelennu krimiromaanide sarja avateos. Tegu on kodumaise krimipärliga ja Helios kirjastuse 2016 menuraamatuga. Loo peategelane, väikelapse emast uurija ja tunnustatud ajakirjanik, peab valima oma kodurahu ja lapsepõlvesõbranna sünge müsteeriumi lahendamise vahel.

Pimedas, pimedas metsas” jõudis 2016. aastal edetabelite tippu üsna ootamatult, ent püsinud New York Timesi menukite hulgas sellest ajast peale. Ruth Ware’i põnevik keskendub müsteeriumile, kus esiplaanile kerkivad suhted ja mälestused.