Eesti Kirjastuste Liidu 2016. aasta menukite TOP100 selgunud

Eesti Kirjastuste Liidu 2016. aasta menukite TOP 100 on avalikustatud ja kõigile huvilistele Rahvusraamatukogu peanäituste saali vaatamiseks üles pandud.

Helios kirjastuse kollektiivil on põhjust rõõmustada, sest TOP 100 seas on lausa neli meie raamatut. Paula Hawkinsi psühholoogiline põnevik ja ülemaailmne rekordipurustaja “Tüdruk rongis” on kohal nr 22 (ilukirjanduse TOP 10 koht nr 2!). Reiskirjanduse värvikas maailmas platseerus Väino Laisaare “4×4 reisid. Elu läbi kolme silma” kohale number 59 (reiskirjanduse kategooria esikoht :-)). Kohal number 73 on Phil Knighti memuaarid pealkirjaga “Jala jälg”, mis on ülimalt motiveeriv ettevõtlusraamat ja sisekaemus Nike algusaastatesse. Eelviimaselt ehk 99. kohalt leiab Ruth Ware’i põneviku “Pimedas, pimedas metsas”, kus esmapilgul toredale taaskohtumisele heidavad varju minevikust esile kerkivad pingelised saladused.

Muidugi, kõik see on vaid tänu teile, kallid lugejad, kes te raamatuid ja lugemist jätkuvalt parimaks meelelahutuseks peate. Täpsemat menukite tabelit saab uurida siit.