Augustikuu populaarseimad raamatud

Augustikuu müüduimate raamatute edetabel on üsna eriilmeline – sinna mahub nii romantilist põnevust, ajalugu, lasteraamatuid kui ka eneseabi.

Nagu juulis, oli ka augustis Heliose müüduimaks raamatuks Rosie Walshi “Ilma ainsagi sõnata“, mis on olnud menukas kogu maailmas. Esmatiraaži müüsime kahe kuuga läbi ja poodidesse on jõudnud juba raamatu teine tiraaž. Meieni on jõudnud sahinad, et raamatu põhjal plaanitakse ka film vändata. Ootame põnevusega!

Esikümne hulka on jõudnud lausa neli lasteraamatut. Teiselt kohalt leiame “Piraadipoiss Peedu ja Hambaämbliku”, mis on lustlik lugu väikesest piraadipoisist, kes ei taha endale koledaid ja katkiseid hambaid. Neljandale kohale on jõudnud “Kolliaabits”, mille lustlikud salmid on eesti keelde tõlkinud imeline Leelo Tungal. Esikümnesse mahtusid ka William Wentoni seikluste kaks osa: “Orbulaatoriagent” ja “Krüptoportaal”. Sarja esimene osa “Lüriidiumivaras” jäi napilt tabelist välja. See on tõeliselt seikluslik lugu, mis on kirja pandud nii põnevalt, et paneb iga lapse lugema 😉

Ajalooraamatutest on endiselt väga populaarne ajaloo kuulsaimast snaiprist Simo Häyhäst pajatav “Valge snaiper” ning “Patsient A. Uimastid Kolmandas Reichis” taskukas.

Esmakordselt 1936. aastal ilmunud “Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi”, mis on valitud 100 maailma kõige mõjukama raamatu hulka, pakub endiselt palju kõneainet – see on raamat, mida soovitavad vanaisad lastelastele, sõbrad sõpradele ja millest räägitakse siiani loengutel ja seltskondades.

Augustikuu 10 populaarseimat raamatut:

  1. Ilma ainsagi sõnata
  2. Piraadipoiss Peedu ja Hambaämblik
  3. Valge snaiper
  4. Kolliaabits
  5. Minu aktiivne beebi
  6. Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi
  7. Orbulaatoriagent
  8. Elutähtis nimmelihas
  9. Patsient A. Uimastid Kolmandas Reichis
  10. Krüptoportaal