Pood

Näita kõiki
Wayward Pines komplekt
Blake Crouch

Wayward Pines komplekt

29.50 12.90


Blake Crouch

Maiuspala “Lost” (“Kadunud”), “Twin Peaks” ja “Shutter Island” (“Suletud saar”) austajatele!
Põnevate pöörete ja uskumatute üllatusmomentidega „Wayward Pines“ on niivõrd  haarav lugu, et ühest raamatust jagub lugemist kõige rohkem kaheks õhtuks.

Raamatukomplektis on kõik Wayward Pinesi triloogia kolm osa.

Wayward Pines on kõige ehtsam Ameerika väikelinn. Pealtnäha rahulik linnake, kus justkui ei toimugi midagi suurt, asub maalilises asukohas, piiratud mägede ja männimetsaga. Kolmeosalise raamatusarja autor Blake Crouch on ise öelnud, et Wayward Pines on katse luua midagi, mis tekitaks samasuguse tunde nagu kultussari Twin Peaks.

Kõik linna 461 elanikku usuvad, et neil on seal hea elu, kuni peategelase Ethan Burki saabumiseni, kes vaatamata linna “võimude” püüdlustele teda takistada jõuab jälile suuremale saladusele, kui ta eales oskas arvata. Wayward Pinesis ei ole mitte miski nii nagu esmapilgul näib!

Raamatute põhjal tehtud sari esilinastus FOX kanalil 14. mail korraga 125 riigis, mis oli tol hetkel teadaolevalt maailma suurim esilinastus.

Blake Crouch on menuautor ja stsenarist. Ta on kogunud kuulsust Wayward Pinesi triloogiaga, mida saatis kiire rahvusvaheline edu ja millest FOX väntas 2015. aasta suve #1 teleseriaali. Blake Crouch on kirjutanud üle tosina romaani, mis on tõlgitud rohkem kui 30 keelde. Lisaks on tema lühivorme avaldatud paljudes väljaannetes, näiteks ajakirjas Alfred Hitchcock Mystery Magazine.

Pikem arvustus raamatusarjast 

Arvustused (0)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Wayward Pines komplekt”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga